HP search
HP logo

پروبوک 840 G3 کارکرده

نمایندگی لپ تاپ اچ پی
پروبوک 840 G3 کارکرده | در این بخش تصمیم داریم تا در ارتباط با لپ تاپ های کارکرده ی اچ پی سری پروبوک ها اطلاعات بیشتری را خدمت شما کاربران گرامی ارائه دهیم . از این رو پیشنهاد می شود تا در ادامه با معرفی ...
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
Rate this post

پروبوک 840 G3 کارکرده | در این بخش تصمیم داریم تا در ارتباط با لپ تاپ های کارکرده ی اچ پی سری پروبوک ها اطلاعات بیشتری را خدمت شما کاربران گرامی ارائه دهیم . از این رو پیشنهاد می شود تا در ادامه با معرفی سری 840 اچ پی همراه ما باشید. این دستگاه با وزن  1.5کیلو گرم جز لپ تاپ های سبک وزن سری پروبوک ها می باشد. پروبوک ها به عنوان یکی از دسته لپ تاپ های اچ پی پر طرفدار به حساب می آیند. پس از بررسی های لازم شما می توانید محصول مورد نظر خود را با توجه به نیاز های خود تهیه کنید.

 

پروبوک 840 G3

سری پردازنده ی core i5 این سری از پروبوک های اچ‌پی باعث شده تا این دستگاه سرعت و عملکرد میان رده ای به ما ارائه دهد.  سری ram این دستگاه ها تا حجم 8 گیگابایتی می باشد. همین موضوع باعث شده تا این دستگاه قابلیت مقرون به صرفه ای را به ما ارائه دهد. سیستم پردازنده ی intel در این دسته از لپ تاپ های اچ پی به ما کمک می کند  تا در حوزه ی عملکردی خودمان سرعت و فضای مناسبی داشته باشیم. جهت پذیرش لپتاپ اچ پی با ما در ارتباط باشید.

 

پروبوک 840 G3

پروبوک 840 G3

 

سری نمایشگر این دستگاه ها 14 اینچ بوده که کیفیت Full HD  را به کاربران ارائه می دهد. بلندگو های داخلی این سری از لپ تاپ های اچ پی فضای مناسبی را برای کاربران فراهم ساخت است. لازم به ذکر است که اچ‌پی پروبوک 840 G3 توسط نمایندگی اچ پی به صورت کارکرده با گارانتی معتبر موجود شده است. از این رو شما می توانید برای بهرمندی از این دستگاه ها با قیمت مناسب و اقتصادی  با کارشناسان واحد فروش ما همراه شوید.

 

 

Orginal HP part

در این بخش تصمیم داریم تا در ارتباط با تهیه و موجودی قطعات این لپ تاپ بررسی های لازم را انجام دهیم تا دریابیم که سری 840 چه وضعیتی در بازار دارد.استقبال زیادی نسل سوم لپ تاپ های پروبوک مدل 840 در بازار ایران شد . همین موضوع به ما کمک می کند تا پس از خرید آن و مواجه شدن با ایرادات متفاوت دغدغه ای در ارتباط با قطعات نداشته باشیم. طی گزارش های اخری به نمایندگی رسمی متوجه شدیم که بسیاری از کاربران به دنیال لپ تاپ های جایگزین برای خود می گردند. به طوری که نیاز به هزینه های اضافی خرید یک لپ تاپ نو را نداشته باشند.

لذا نمایندگی رسمی تصمیم دارد برای کسب رضایت کاربران خود این سری از لپ تاپ ها را به صورت شرکتی با گارانتی معتب  خدمت شما کاربران گرامی ارائه می دهیم. در بخش های بعدی در ارتباط با سایر مشخصات و گارانتی این دستگاه ها اطلاعات بیشتری ارائه خواهیم کرد. اما بد نیست ه بدانید که خرید لپ تاپ پروبوک کارکرده سری 840 چه مزیتی برای ما دارد.

ابتدا با خرید این دستگاه شما در هزینه های خود تا حد قابل توجه ای صرفه جویی خواهید کرد. ضمنا افرادی که به دنیال لپ تاپ ها خاصی می گردند که تولید آنها متوقف شده می توانند خیلی آسان در دسته لپ تاپ های کارکرده آن را یافت کنند. همچنین بررسی تکنسین های نمایندگی و انجام تست های کاربردی باعث می شود تا ضمانت و کیفیت لپ تاپ های کارکرده مشخص شده و این دستگاه ها با گرید مثبت و خیال آسوده به نمایندگی ها توزیع شود.

 

Orginal HP part

Orginal HP part

 

گارانتی HP probook G3

در بخش های قبلی به گارانتی این دستگاه ها اشاره ای داشتیم . در این بخش اما تصمیم داریم تا توضیحات مورد نظر را خدمت شما کاربران گرامی ارائه دهیم. هنگامی که یک لپ تاپ در نمایندگی رسمی به صورت کارکرده موجود می شود چه فرایندی را پشت سر می گذارد ؟ پیش از این که نمایندگی لپ تاپ های کارکرده را موجود نماید ! تمامی لپ تاپ ها در دسته بندی های متفاوت درون دستگاه تست قرار می گیرند. در این بخش تکنسین های زیادی با انجام آزمون زیادی ، وضعیت پردازشی و ظاهری این دستگاه ها را می سنجند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نحوه ی فروش اولترابوک با ما در ادامه همراه شوید.

 

گارانتی HP probook G3

گارانتی HP probook G3

 

سپس با رد شدن از این دوره کارشناسان بخش سخت افزار اچ پی به طور کامل طی چندین مرحله از کوچکترین تا بزرگترین بخش تشکیل دهنده ی مدار را تست کرده و سپس گرید سلامت آن را تایید می کنند. در مرحله ی سوم دستگاه ها برای تست باتری و عمر مفید کارکرد زیر تست های گرافیکی و روزمره گی قرار می گیرند تا در نهایت این دستگاه ها تایید شوند. در مرحله ی آخری که واحد QC می باشد. سلامت دستگاه ها توسط کارشناسان تایید شده. و لپ تاپ سپس به نمایندگان ما در سراسر ایران ارسال می شود. همچنین شما می توانید بدون هیچ دغدغه ای این دساگاه ها را با ضمانت نامه ی معتبر شرکتی از نمایندگان ما دریافت کنید.

🔔 دومین نفر باشید!!!
  • تماس با نمایندگی لپتاپ های پروبوک گفته

    […] ی مد نظر خود و همچنین نوه نیاز و عملکرد کاریتان از لپتاپ های پروبوک استفاده […]

    ژوئن 13, 2022 - 2:07 ب.ظ
The comments are closed.