HP search
HP logo

تعمیر لپ تاپ پاویلیون در نمایندگی اچ پی

نمایندگی لپ تاپ اچ پی
تعمیر لپ تاپ پاویلیون در نمایندگی اچ پی | در بخش های قبلی در ارتباط با ویژگی لپ تاپ های پاویلیون. اطلاعاتی را خدمت شما کاربران ارائه داده ایم. این اطلاعات از طریق منابع قابل تایید اچ پی به منظور معرفی دسته بندی ، معرفی ...
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
Rate this post

تعمیر لپ تاپ پاویلیون در نمایندگی اچ پی | در بخش های قبلی در ارتباط با ویژگی لپ تاپ های پاویلیون. اطلاعاتی را خدمت شما کاربران ارائه داده ایم. این اطلاعات از طریق منابع قابل تایید اچ پی به منظور معرفی دسته بندی ، معرفی مدل ، معرفی لپ تاپ و … می شود. حال در این بخش به صورت تخصصی در نظر داریم. تا در ارتباط با تعمیر این سری از محصولات اچ پی به صورت تخصصی تحقیق نموده. و راه حل آن را خدمت شما کاربران گرامی ارائه نماییم.

 

با توجه به دستورات و نظرات متداول کاربران بروی وب سایت رسمی اچ پی و امور تعمیرگاهی ، نمایندگی رسمی HP در ایران متوجه شدیم. که لپ تاپ های اچ پی پاویلیون در چند بخش مشترک ، دچار آسیب می شوند. این بخش ها گاه مربوط به قطعات و گاه مربوط به استفاده ی نادرست از سوی کاربران می باشد. همچنین این ایراد ها را به دو صورت عمومی و تخصصی دسته بندی نموده ایم. لذا پیشنهاد می شود که اگر از کاربران HP Pavilion laptop می باشید. جهت کسب آگاهی بیشتر و یا رفع ایرادات خود در ادامه همراه ما باشید.

 

تعمیر لپ تاپ پاویلیون

چرا لپ تاپ های پاویلیون خراب می شوند. آیا این مشکل از سری ساخت و پردازنده های آنها می باشد؟! مطمئنا تمامی خریداران اچ پی پاویلیون می دانند. که هر مدل از این دستگاه ها ، مربوط به یک زمینه ی خاص کاری اعم از ، مصرف خانگی ، تحصیلی ، اداری ، گیمینگ و … می باشد. شایان به ذکر است که در صورت استفاده ی غیر استاندارد از هر وسیله ی الکترونیکی دیر یا زود شما با ایراداتی رو به رو می شوید. از این حیث نمی توان ایرادات رایج در دستگاه ها را به عملکرد دسته ی تولیدی ارتباط داد. اما با این حال ما برخی از ایرادات رایج لپ تاپ های Pavilion را جمع آوری نموده ایم. که در ادامه با آنها آشنا می شویم.

 

 • استفاده طولانی مدت از لپ تاپ های پاویلیون : استفاده مداوم و بدون استراحت از لپ تاپ های دسته ی پاویلیون می‌تواند. به گرمای بیش از حد، فشار بر قطعات داخلی و کارکرد باتری آسیب برساند. از این رو پیشنهاد می شود تا به هیچ عنوان استفاده ی طولانی مدت به صورت سویچ برق یا باتری نداشته باشید.
 • نگهداری نادرست: عدم رسیدگی به دستگاه به صورت منظم و نگهداری از لپ تاپ می‌تواند. منجر به انباشته شدن گرد و غبار و سایر مواد خارجی در دستگاه می شود. این موضوع علاوه بر آسیب زدن به دستگاه می تواند عملکرد دستگاه شما را نیز تضعیف نماید.
 • نرم‌افزار و ویروس‌ها: اشتباهی رایج از سوی کاربران ! نصب نرم‌افزارهای نادرست یا دستیابی به ویروس‌ها می‌تواند عملکرد لپ تاپ را تا حد غیر قابل تصوری مختل نماید. در بعضی موارد مشاهده شده که ویروس ها توانسته اند تا  آسیب جدی به سیستم عامل یا داده‌ها وارد کند.

 

تعمیر لپ تاپ پاویلیون

 

Pavilion repair

در بخش قبلی تعدادی از ایرادات متداول دیده شده ، در دستگاه های اچ پی پاویلیون خدمت شما کاربران گرامی شرح دادیم. همانطور که در ابتدای بخش به آن اشاره کردیم. ما در نمایندگی تعمیر لپ تاپ پاویلیون تصمیم داریم تا موضوع تعمیرات پاوییلونها را به صورت عمومی و تخصصی بررسی نماییم. در بخش قبلی عموما ایرادات عمومی را شرح دادیم. ایرادات عمومی در لپتاپهای پاویلیون عبارتند از : موضوعات مربوط به ایرادات متداول تمامی لپ تاپ ها. عموما بسیاری از کاربران با چنین ایراداتی آشنا بوده و همچنین آگاهی کاملی نسبت به رعایت موضوعات دارند. در این بخش تصمیم داریم تا شما را با ایرادات تخصصی تر در لپ تاپ های پاویلیون آشنا نماییم. برخی از این ایرادات عبارتند از :

 • استفاده از قطعات فرسوده: استفاده طولانی مدت و فشار بر قطعات می‌تواند به فرسودگی قطعات داخلی منجر شود. همچنین تعویض قطعات و استفاده از قطعات غیر شرکتی نیز می تواند آسیب جدی تری به برخی از قسمت های لپ تاپ پاویلیون وارد نماید. به عنوان مثال، کیبورد یا باتری ممکن است به مرور زمان کار نکنند و کاربر نیاز به تعویض آنها داشته باشد.
 • نگهداری باتری: نگهداری نادرست باتری مانند شارژهای طولانی مدت یا استفاده از لپ تاپ با باتری کاملاً تخلیه شده. می‌تواند عمر باتری را کاهش دهد. ( پیشنهاد می شود تا در صورت امکان فشار مضاعفی بروی باتری دسته ی پاویلیون نداشته باشید)
 • خرابی‌های سخت‌افزاری: خرابی های سخت افزاری می تواند عامل اصلی مستهلک شدن دستگاه شما باشد. به طور مثال ایراد در هارد دیسک و کاهش عمر مفید آن ، از کار افتادن فن و سایر ورودی های مربوط به سخت افزار دستگاه.
 • تغییرات دما و رطوبت: محیط‌های گرم، سرد، خشک یا مرطوب ممکن است تأثیری زیادی بر عملکرد لپ تاپ های شما داشته باشند.

 

Pavilion repair

تجربه کاربران از تعمیرات پاویلیون ها

در ارتباط با ایرادات عمومی و تخصصی ، پاویلیون ها. ریشه و منشا تحقیق در بخش قبلی از سوی کاربران و مصرف کنندگان اچ پی و تجربه ی استفاده ی آنها از دسته ی محبوب. HP pavilion صورت گرفته بود. در همین راستا در این بخش تصمیم رفتیم تا به سراغ نظرات و پیشنهادات مصرف کنندگان برویم. البته این موضوع مدتی پس از تعمیرات دستگاه می باشد. همانطور که می دانید اچ پی پاویلیون دارای رابط کاربری بسیار ساده و پر طرفداری می باشد.

لذا می توان همین ویژگی را به عنوان پر فروش بودن این دستگاه ملاک قرار داد. پس با این اوصاف طبیعی است. که نظرات بسیاری در ارتباط با تجربه ی تعمیر و استفاده از این دستگاه ها ثبت شده باشد. در نظر داشته باشید که شما می توانید در صفحه ی تعمیرگاه مرکزی لپ تاپ های HP ، موضوعات بیشتری را در ارتباط با تعمیرات لپ تاپ بدست آورید.

به طور کلی تجربه ی استفاده از لپ تاپ ها به صورت سلیقه ای و شخصی به ثبت می رسد. از این رو کاربران نباید تنها به نظرات منفی و مثبت افراد اکتفا کنند. اما در بررسی های موجود متوجه شدیم که خیلی از افراد که نیاز به تعمیر پاویلیون ها داشتند. افرادی بودند که چند سال به صورت متداول از دستگاه های خود استفاده نموده بودند. در نظر داشته باشید که بهترین نوع تعمیرات پاویلیون ها ، در مراکز مجاز و نمایندگی های رسمی می باشد. همچنین استفاده از قطعات با پارت نامبر سازگار با دستگاه های شما می تواند. بسیار مهم و حیاتی باشد.(در بخش قطعات فرسوده از تعمیرات لپ تاپ HP ، به اهمیت بالای قطعات اورجینال پرداخته ایم.)

 

 

 

تجربه کاربران از تعمیرات پاویلیون ها

 

 

گزارش کارشناسان لپ تاپ از خرابی پاویلیون ها

تعمیرات ماشین های الکترونیکی امری طبیعی و رایج برای هر فرد می باشد. این محصولات با توجه به ساختار خود ممکن است همواره در خطر آسیب های جزئی و اصلی قرار قرار گیرند. اما نحوه ی استفاده ، نوع نگهداری ، انتخاب محصول سازگار با نوع کار و … از سری موادریست که باید توجه بسیاری به آن داشته باشیم. دسته لپ تاپ های پاویلیون به عنوان یکی از اصلی ترین لپ تاپ های اچ پی به حساب می آیند.

از این رو کمپانی در راستای رضایت کاربران خود ، Pavilion laptop category را در چندین مدل ، گیمینگ ، روزمره ، بیزینسی ، تحصیلی و … تقسیم بندی نموده است. لازم به ذکر است که انتخاب صحیح لپ تاپ پاویلیون باعث می شود. تا مصرف کنندگان همواره از محصول خود به بهترین شکل استفاده نموده و همواره از کارکرد دستگاه خود لذت ببرند. پیشنهاد می شود تا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP Pavilion همراه شوید.

 

 

تامین قطعات مربوط به لپ تاپ های پاویلیون

تامین قطعات مربوط به لپ تاپ های اچ پی ، می بایست از سوی مجموعه به صورت رسمی صورت گیرد. پس از ثبت و سفارش قطعات لپ تاپ های پاویلیون از سوی نمایندگی رسمی از شرکت مادر ، شما کاربران گرامی می توانید. از طریق سه روش قطعات مورد نظر خود را سفارش داده و یا از طریق نمایندگی ، نسبت به تعویض این قطعات اقدامات لازم را مبذول فرمایید.

 1. ثبت آنلاین قطعات : کاربران و مصرف کنندگان ما این قابلیت را دارند تا از این پس به صورت آنلاین و با وارد نمودن مشخصات لازمه ، اطلاعات تماس و … قطعات خود را به صورت شرکتی سفارش داده و از خدمات پشتیبانی آنلاین استفاده نمایند. در نظر داشته باشید که این خدمات در سریعترین  زمان ممکن قابل اجرا می باشد.
 2. استفاده از شبکات اجتماعی : نمایندگی رسمی لپ تاپ های پاویلیون اچ پی. به منظور راحتی کاربران ، می توانند از پنل های متفاوتی در زمینه ی شبکه های اجتماعی ، پشتیبانی لازم را خدمت کاربران ارائه نمایند. پنل شبکه ی اجتماعی به صورت 24 ساعته اداره می شود.
 3. تماس تلفنی : سریعترین راه برای رسیدن به قطعات ، تماس تلفنی می باشد. شما می توانید با کارشناسان ما در زمان اداری. تماس گرفته و مشاوره ی لازم را دریافت نمایید.
 4. مراجعه حضوری : در صورت نیاز حضور کاربر ، به مرکز اچ پی ، شما می توانید پس از دریافت محل توزیع قطعات ، از طریق تماس تلفنی ، به نمایندگی رسمی قطعات HP مراجعه نمایید.

 

تامین قطعات مربوط به لپ تاپ های پاویلیون

 

 

موجودی قطعات در تعمیر لپ تاپ پاویلیون

صفحه نمایش اصلی در تعمیر لپ تاپ پاویلیون / فلت اورجینال در تعمیر لپ تاپ پاویلیون / سوکت شارژ و برد مربوطه در تعمیر لپ تاپ پاویلیون / آداپتور اصلی و کابل برق در تعمیر لپ تاپ پاویلیون / مین برد اورجینال در تعمیر لپ تاپ پاویلیون / چیپ گرافیک در تعمیر لپ تاپ پاویلیون / هارد ssd و معمولی اصلی در تعمیر لپ تاپ پاویلیون / درایو مخصوص در تعمیر لپ تاپ پاویلیون / کیبورد اصلی شرکتی در تعمیر لپ تاپ پاویلیون / قاب A . B > C . D در هر چهار پارت اصلی در تعمیر لپ تاپ پاویلیون / لولای مخصوص مدلهای مختلف در تعمیر لپ تاپ پاویلیون / ارتقا رم در تعمیر لپ تاپ پاویلیون / ارتقا گرافیک در تعمیر لپ تاپ پاویلیون | با واحد تعمیرات در تماس باشید.

🔔 اولین نفر باشید!!!
بدون نگرانی و محدودیتی سوال خود را بپرسید...
The comments are closed.